top of page

Голкотримач "Power TC" для клапана аорти NH2056

Голкотримач — це хірургічний інструмент, що використовують для утримання хірургічної голки, якою з'єднують та фіксують тканини під час виконання оперативного втручання. Даний інструмент є одним з головних інструментів в операційному наборі. На фіксуючих кінцях браншів робочої області голкотримача фіксується хірургічна голка, для проведення маніпуляцій. Залежно від розміру голки та майбутньої операції, використовують різні види голкотримачів з різними насічками та ретельно підбирають довжину голкотримача. Загалом, використовують його, щоб виключити зіткнення рук з тканинами при зшиванні.

Особливості інструменту:


  • Голкотримач Power TC NH2056 виготовляється з інкрустацією карбід вольфрамом, який більш ніж на 20% міцніший за сталь, що використовується в стандартних хірургічних інструментах;

  • Є три варіанти довжини інструменту — NH2056 — 180 мм; NH2057 — 200 мм; NH2058 — 225 мм.

  • Незначні витрати на обслуговування і ремонт продовжують термін використання інструментів Power TC;

  • Голкотримач підходить для шовного матеріалу товщиною 0/0-5/0.

Для детальнішого ознайомлення з продукцією компанії Asanus звертайтесь до наших спеціалістів. Для придбання голкотримача Power TC NH2056 та інших модифікацій даного інструменту переходьте на сайт нашої продукції: https://medstock.ua/igloderzhatel-dlia-hirurgii-klapana-aorty-power-tc-hajek-nh2056 або телефонуйте за телефоном +38 (044) 331-45-35.

Ми також завжди на зв`язку у всіх соціальних мережах та месенджерах:

42 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page