top of page

Мерсіленова стрічка Ethicon RS22

Шовний матеріал мерсілен (Mersilene)– це монофіламентний синтетичний хірургічний шовний матеріал, що не розсмоктується.

Мерсіленова стрічка RS22 призначена для пластики шийки матки при ІЦН, що характеризується нездатністю шийно-істмічного відділу матки утримати зростаючий плід. Це анатомічні, індивідуальні особливості будови матки у вагітної жінки та функціональні розлади в її організмі.

У вагітних хірургічна корекція здійснюється шляхом накладення швів на шийку матки. Для досягнення найкращих результатів проводити операцію бажано до 16-18 тижнів вагітності. Якщо операція пройшла успішно та без ускладнень, то шви знімаються перед пологами приблизно на 37 тижні вагітності.

Найчастіше з цією метою на шийку матки накладається лігатура, що виконує роль своєрідного «бандажа», який, зменшуючи та розподіляючи навантаження, допомагає шийці матки утримувати зростаючий плід.

Одним з ускладнень є прорізування тканин шийки матки. Для запобігання цьому ускладненню протезування проводиться мерсіленовою стрічкою розмірами довжиною 40 мм, з 2 масивними атравматичними колючими голками 2 х 48 мм виробництва компанії ETHICON part of the Johnson & Johnson family of companies (США), яка не дає ускладнень.


Для детальнішого ознайомлення з продукцією компанії ETHICON part of the Johnson & Johnson family of companies та умови співпраці Ви можете дізнатися за телефонним номером або за електронною адресою:

Офіс +38 (044) 331-45-35


Більше інформації про мерсіленову стрічку RS22 ви можете знайти на сайті нашої продукції: https://medstock.ua/mersilen-lenta-dlina-40sm-kol-igla-48mm-1-2-okruzhnosti-rs22. Ми також завжди на зв`язку у всіх соціальних мережах та месенджерах:

109 переглядів0 коментарів
bottom of page