top of page

Ретракторна система HIPEC Thompson

Ретракторна система Thopmson для гіпертермічної інтраперитонеальної (внутрішньочеревної) хіміотерапії HIPEC забезпечує чудову міцність та стійкість під час онкологічних операцій. Завдяки швидкому та простому налаштуванню, конструкція може бути пристосована до різної анатомії пацієнта, враховуючи велику різноманітність доступних лез.

Ретракторна (ранорозширююча) система надійна, інтуїтивно зрозуміла, легко збирається та регулюється. Основні компоненти міцно і точно фіксуються до операційного столу. Для проведення різних видів операцій потрібні специфічні складові.

Величезною перевагою будь-якої ретракторної системи Thompson це наявність різних компонентів, які просто і швидко замінювати під час проведення хірургічного втручання. Присутній множинний вибір лопаток та лез, які відрізняються за розмірами, матеріалами, ім'ям автора, можуть бути піддатливими при впливі на них, двічі вигнутими, рентгенопрозорими, перфорованими, мати різні виїмки та виступи на поверхні для фіксації та утримання різних видів тканин. А ось варіативність підбору леза дозволяє хірургу вибрати кращий варіант під певну хірургічну операцію, враховуючи її специфіку.


Особливості системи

  • Мікрорегульована міцність. Мікрорегульований механізм забезпечує надійне, контрольоване втягування тканини;

  • Двостороння стабільність. Міцне, жорстке двостороннє налаштування забезпечує контрольоване опромінення для всіх розмірів пацієнта;

  • Односторонній варіант. Компоненти можуть бути встановлені в односторонньому порядку для загального хірургічного втручання.

Для детальнішого ознайомлення з продукцією компанії Thompson Surgical Instruments звертайтесь до наших спеціалістів або відслідковуйте наш інтернет-магазин: https://medstock.ua/retraktornye-sistemy Телефонуйте: +38 (044) 331-45-35 Пишіть: info@elitemedica.ua Ми також завжди на зв`язку у всіх соціальних мережах та месенджерах:

40 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page