Ретракторна система Thompson для доступу до шийного відділу хребта

Ретракторна система Thompson для доступу до шийного відділу хребта пропонує безпечні рішення для встановлення на столі, що запобігають зміщенню або «підняттю» в розрізі. Незалежне втягування та позиціонування леза усуває необхідність зайвого втягування, необхідного самоутримуючим ретракторам, щоб залишатися на місці. Цервікальна система Thompson забезпечує незалежну, безпечну ретракцію стравоходу, трахеї та нервів, а також здатність підіймати довгі м’язи.

НОВІ алюмінієві леза з кольоровим кодуванням забезпечують виняткову рентгенопрозорість та швидкий, простий вибір довжини леза.

Особливості системи:

  • Справжня центральна експозиція. Незалежне позиціонування леза створює чудову експозицію без зміщення системи;

  • Усуває надмірну ретракцію. Кронштейни (плечі, руки) рами регулюються незалежно, забезпечуючи більший контроль для безпечного, універсального, низькопрофільного втягування;

  • Швидке налаштування. Раму можна встановити менш ніж за дві хвилини, та вона ідеально підходить для одно- або багаторівневих процедур.

Для детальнішого ознайомлення з продукцією компанії Thompson Surgical Instruments звертайтесь до наших спеціалістів або відслідковуйте наш інтернет-магазин: https://medstock.ua/retraktornye-sistemy

Телефонуйте: +38 (044) 331-45-35

Пишіть: info@elitemedica.ua

Ми також завжди на зв`язку у всіх соціальних мережах та месенджерах:


28 переглядів0 коментарів